1Helisev Tervitus!

16.aprill 2007, 3:17 p.l. | Posted in Hetked | 1 kommentaar

Iseendale ja Teistele Ka. Kuigi võiks esitada küsimuse, et kas neid teisi üldse olemas ongi. Üks tervik kõik. Sina oled Mina ja Mina olen Sina. Ainult me veel ei tea seda, isegi teoreetiliselt tundub see peaaegu võimatuna. Aga ometi, äkki helisen Ma Sinus, samalajal kui Minu Helin on hoopis Sinu Looming…!

1 kommentaar »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

  1. Sünd on alati Ime. Ja selle blogi tekkimisele aitas kaasa üks kirjutatud kommentaar enne registreerumist. Sattusin lugema Virtuaalsest ja Reaalsest Minast http://afrodisiax.wordpress.com/2007/04/14/virtuaalne-ja-reaalne-mina/ ja kirjutasin sinna oma kommentaari.

    Tundub, et see virtuaalne mina ja nn, mittevirutaalne mina saavad kokku ühes hoopis avaramas Minas, kus on veel tumedaid soppe ja avastamata Maad ja Merd küll ja küll.
    Netis sisuliselt kohtume koguaeg endaga. Lugedes “teist”, kirjutades “endast”,oleme kui maadeavastajad seilamas tundmatutel meredel ja kohtudes “pärismaalastega ” teisel maal. Kui me kohtume silmast silma hajutab suhtlemist teise “kehakeel” “häälekõla” “lõhn” “puudutus”…ja enda vajadus “näida”…Siin neid võimalusi pole. Me tihtilugu ei tea isegi kirjutaja sugu, vanus on mõistatust ja haridustase aimatav. Nii et kohtume koguaeg iseendaga. Ärritume “teise” mõtteavaldustepeale, sest endas on ärritus. Noogutame taipamisrõõmus lugedes justkui enda kirjapandud mõtteid. See virtuaalne mina tundub kui raketina kihutamise võimalust andev…ja võib otse põrutada nii Taevasse kui ka Põrgusse…

    Ja peale seda sündis see blogi….kaua ta elab saame näha….


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.
Entries ja kommentaarid feeds.

%d bloggers like this: