Armastus

18.aprill 2007, 8:19 e.l. | Posted in Armastus | 4 kommentaari

Vahel…Kui meile tundub…et meid mitte keegi ei armasta, võiks tuletada endale Meelde, et see asi pole nii. Selleks oleks hea teha seda mõnusal sohval istudes või aknast välja vahtides. Soe Aurav Tee või ka Kohvi abiks meeldetuletamisel. Justkui nagu ei teegi midagi, kuid ometi…Me Hingame… Justkui igapäevane tegevus. Tasuks kohe oma Hingamine Ülelugeda, mitu korda siis minutis tuleb. Sest Me Hingame sisse Puhast Armastust. Maa… Elu Armastab Meid. Iga hingetõmme viib igale rakule meie kehas selle Armastusesõnumi. Tõsi oma meeleseisundiga võime selle väärtusliku sõnumi ärakonvertida ja meie rakud kuulevad Armastusesõnumit, mis töödeldud rahulolematuse , süütunde, lisaks veidi iha ja viha. Nad on samas seisus kui me isegi, kui me ei tunne “karjuva teise” armastusõnumit, mida Kallis Inimene üritab häälekalt meile edastada. Maailm koosneb Armastusest, kui Armastust poleks, laguneks koost iga väikegi kooslus…Kuid ometi maailm on omajätkuvuses ikkagi alles, aga meie peame selle maailmaga, mis seisab koos Armastusest, jätkuvat sõda !!! Ja nii istudes mugavalt sohval või toolil, vahtides kaugusesse, unustades ehk isegi oma tee – või kohvitassi, tajugem, kuidas Elu Armastab MIND, nagu ka TEIST, ja see Hingest Hinge jutuajamine toimub KOGUAEG!

4 kommentaari »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

 1. See oli ilus.
  Kui nii mõelda, siis tundub kõik kohe hulga ilusam, talutavam,rõõmsam.

 2. Tavaliselt soovib üksildane inimene, et keegi armastaks teda sellepärast KES ta on… mitte lihtsalt sellepärast ET ta (kord juba, paratamatult) on.

  Mõnikord mulle tundub, et kui inimene ei tunne armastust iseenda sees, on tal üldse raske uskuda, et armastus ON. Isegi kui tema ümber on temale suunatud armastust – ta ei tunne seda ära, peab muuks.

  Oleks suurepärane, kui inimesed usuksid armastusesse ja omaenda armastusväärsusesse enne, kui nad seda kogevad. Tundub, et kõik inimesed seda siiski ei suuda.

  Karta on, et paljud, kui nad istuvad kohvitassiga diivanile elu üle järele mõtlema, jõuavad hoopis järeldusele, et elu nöögib täiega. 🙂

 3. Aga inimene tunneb ju armastust just seetõttu, et ET ta ON ja see KES ta on see on nagu preemia. Looja, kes on võimeline looma suurepärase teose, on Looja ka enne seda kui Maailm tema suurepärast loomingut näeb. Tõsi “muu maailm” näeb alles siis kui, kui midagi käegakatsutavad, silmalenähtavat ja kõrvalekuuldavat väljailmub. Samas Keski saab olla ikka tänu sellele, et ON võimalikus olla.
  Loodetavasti seal diivaninurgas elunöökimist tajuv inimene, istub veel veidi ja ühehetkel saab tal lihtsalt kõrini…õnnetuolemisest 🙂 Ja otsustab saada Õnnelikuks 🙂

 4. armastus on seisund
  hetkes andmine
  armastus on elu
  väljakandmine
  armastus on maailm
  mida hoiad peos
  armastus on väiksed
  igapäevateod


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.
Entries ja kommentaarid feeds.

%d bloggers like this: