Armastus (3)

26.aprill 2007, 9:56 p.l. | Posted in Armastus, Elu, Raamat, Tsitaat | 1 kommentaar

KUJUTLE, et jagad parasjagu armastust kellegagi, keda sa väga armastad. Kui te lebate teineteise kaisus, tunned sa turvalisust, soojust ja ääretut elurõõmu; sind täidavad õnnestav kindlustunne ja usaldus. Sa oled õiges paigas. Sa teed seda, mis on õige. Sa oled õige inimesega. Teid ei eralda miski, üks süda tuksub kahes kehas. Sa oled oma kaaslasesse armunud. Sa oled endasse armunud. Sa oled elusse armunud.

Armastuse jagamine on arvatavasti õnne tipp, mida võid teise inimesega koos kogeda. Kui sa jagad armastust, siis hajub sinu ja teise inimese vahelise eraldatuse tunne ning see ,mida koged, on kõrgemal mõnust, lähedusest. See on ühtekuuluvustunne. Äkki muutub universum mõttekaks. Äkki sa mõistad, mida sa siin sellel planeedil teed. Äkki muutub kõik lihtsaks.

Selles armastuse jagamine seisnebki. Ja lootuses kogeda õnneseisundit kas või mõni hetk, unistad sa oma tõelise armastuse leidmsiest. Ümbritsev maailm filmide, raamatute, teleshõude, ajakirjaartiklite ning reklaamidega toidab su unistusi. Kõikjal on sama sõnum: elu tähendab armastust ja armastuse muutmist eriliseks, täiuslikuks , unustamatuks.

Kuid sel unistusel on ka teine pool: sa ei püüa enam voodis oma parnerini jõuda nin ta jääb sulle kaugeks; tüdimustunne, sest kogu aeg on kiire ja teil on teineteise jaoks liiga vähe aega; hirm selle ees, et sa ei tea, mida mõtleb su armastatu; sulgumsie ja ärapöödumise valu; valetamine, hätta jätmine, mahajätmine.

Su unistus armastusest ei pea muutuma halvaks unenäoks. See raamat on kirjutatud selleks, et õpetada sind, kuidas armastada jätkuvalt ning hoida armastuse lummus alles. See ei ole tavaline ramat seksist. See raamat on oskusest muuta seks armastuseks, mõnu ekstaasiks ja partnerlus ühtekuuluvuseks. Ta näitab sulle, kuidas saavutada see emotsionaalne kõrgpunkt, mida sa tavaliselt seostad seksiga, ka siis, kui sa parajasti ei seksi.

Armastuse jagamine võib olla midagi enamat kui üksik suguakt. See võib olla väärtus, mida sa koged igapäev, iga minut , olenemata sellest, kas su suhe on eriline või mitte. See raamat viib sind põnevale matkale, kus sa avastad armastuse müstika ja saladused. ma tean ,et siit õpituga jõuad sa lähemale sellele, kuidas muuta oma erilised unistustused tõelisuseks.

Barbara De Angels “Kuidas Armastada kogu elu”  – sissejuhatus

1 kommentaar »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

  1. Põnev


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.
Entries ja kommentaarid feeds.

%d bloggers like this: