SambaTants

23.august 2007, 4:03 p.l. | Posted in Hetked, Jumal, Jumalanna, Maa, sammas, Taevas | 1 kommentaar

Ikka on Sambad olulised olnud. Oma pühad Salud lasime kasvada ikka Maakiirgusega kohtadesse. Tule ja Mõõgamehed tulid ja nii mõnessegi ehitasid lausa müürid ümber, et ikka energiat omale püüda. Aegade möödudes tekkis vajadus ehitada monumente maiste tegude ja tegijate ülistuseks ja meenutuseks. Tundub et sambad on olulised, nendega seostuv läheb Hinge ja paneb inimeste hingi valutama. Ühed valutavad siis selles suunas, et saaks ikka selle mida tahaks. Teiste südamevalu aga loodab, et plaanitav ei saaks mitte teostatud.

Alutaguse metsavana kirjutab täna postimehe arkili kommentaaris järgmist

Tõnismäed asub ristiga kirik, Toompeal asub mitu ristiga kirikut. Kuna ennevanasti maeti tähtsad inimesed, kiriku põranda alla ja kiriku kabelitesse, vähemtähtsad kirikaeda ümber kiriku, siis on arvata, et Tallinna linna küngastele on maetud surnuid. Juhul, kui surnuaed asub linna kõrgendikul levib surnuteriigi mõju üle kogu linna laiali. Ja pealinna puhul üle kogu Eestimaa. Seega elame meie koos surnutega ühes ja samas eluruumis. Muinasrahvad ümbritsesid oma surnud Maagilise kaitsesüsteemiga ja surnute mõju ei kahjustanud elavaid.
Tõnismäele maeti 12 – või 13 laipa (kelle nimed oli samas teada) Sellest tehti laibakummardajate usu kohaselt tundmatu sõduri haud. Vene rahvast iseloomustab just laibakummardajate usk. (surnud juhi Lenin ja surnud sõdurite jumalustamine ja kummardamine. ) Laibakummardajad ongi väga primitiivsed ja metsiku kiskjaloomusega rahvas.
Uus Rist Tallinna künkal levitab ristiusku ja mõjub eestlastele halvasti. Rist levitab samuti surnuteriigi mõju (ristisõjad-inkvisitsioon) nagu laibakummardajate uskki.
Risti energia hävitab perekonnaelu. (Lahutused ja vähe lapsi).
Risti energia takistab lihtkristlastel rikkaks saada (väiksed palgad orjatöö- inimkonna lõhenemine rikasteks ja vaesteks).
Risti energia levitab rumalust (keegi ei oska enam mõelda ja keegi ei tea, mis on kasulik ja hea ning jhalb ja kahjulik) – Ei tohi süüa hea ja kurja tundmise puust ning elupuust.
Eisti energia kõrvaldab kõik abilised – sa peab oma hädas vaevlema, ja kui sa ise hakkama ei saa, siis sure. (vaeseid, prükkareid ja teisi kodutuid ei aita keegi – rikkad saavad igalt poolt toetusi ja ülikõrgeid palku.

Postimees

Elfikeldris ütleb Kuukulgur järgmist

Rist sümbolina on tõesti vanem igast ideoloogiast. Isegi haakristi on Babyloni ajast ja ehk varasemastki leitud.

Ma pole heraldikas kuigi tugev, aga eesti wiki ütles, et Vabadusristi kujundas Nikolai Triik ja eeskujuks olid Soome vabadusrist ja Saksa Ordu ordumeistri rist.

Soome Vabadusrist on ‘cross pattee’ ja see on Soome Evangeelse Luterliku Kiriku sümbol.

Meie Vabadusrist on otseselt kristliku heraldika tuletis ja nüüd tahetakse see posti otsa kõigile moraali ja isamaalisust õpetama panna.
Elfikelder

Kuigi me räägime Taevasest Isast ja Maisest Emast, on olemas ka Taevane Ema ja Maine Isa. Ja vägisi tunduvad kõik obeliskid Maa Isa viljastava aktina Taevase Ema suhtes. Ja tants igasugu sammaste ümber võtab sellisel juhul üsnagi kummalise kuju. Mis võiks sündida Maa Isa ja Taevase Ema liidust ? Ja mis “geenidega” see maine Isa siis tegelikult ikkagi on.

1 kommentaar »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

  1. siin siis sama asja kohta:
    http://www.epl.ee/arvamus/397338


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.
Entries ja kommentaarid feeds.

%d bloggers like this: