Pööripäevast….

23.september 2007, 10:19 e.l. | Posted in Hetked | 1 kommentaar

Täna on pööripäev. Toimub see üsna keskpäeva lähedal. Eile üritades vihmasest metsas tuld põlema saada tundus ja oli tunda kuidas tajumise “murdumine ” on tõesti kohe kohe tulemas. Kui aastaid tagasi oli see nagu teoreetiline see teadmine, et kevadel/suvel justkui oleme “rõhuasetusega” oma tajus välisele maailmale ja sügisel/talvel võimaldab Maa süüvimist “iseendasse” . Meil on võimalus arendada seda vahendajat, kes on võimeline suhtlema sisemise ja välimise maailma vahel. Justkui loome kahte suurt maailma, mille ühendajaks on Mina. Ja Maa justkui võimaldaks pika perioodi intensiivset välimist või sisemist elu, mille sees siis veel ööpäeva rütm, kus ka oma murran, kus taju saab võimaluse ümberlülituseks. Kas seda võimalust ka kasutatakse…eks see igaühe oma valik….

1 kommentaar »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

  1. Endal oli selline ajatu tunne eile:D Ei saanud aru, mis, miks, kuna, mille jaoks… ei olnud mötteid mida, milleks, kelle jaoks jne 🙂 pööripäevale eelneval päeval oli selline huvitav olemine…mingid kindlad isikud töid ainult maapeale… Muidu sai oldud mönusas mullis kuhu ei olnud kellegil juurdepääsu kellel polnud seal vaja olla…Aga juurdepääs oleks sinna olnud kui oleks väheke millegi suhtes austust olnud….

    22 õhtuks tekkis selline olukord kus pidin mõtlema- mida ma sel päeval õieti olin suus välja ajanud…ma ei suutnud meenutada…. ei suutnud meenutada mingeid reageeringuid mingitele olukordadele…meenus ainult see kuis reageerisin ringis ja mis seal sai räägitud… 23 ndal juba oli parem…üritasin rohkem kohal olla ja jälgida mis teen…22ndal nagu poleks olnud tagajärgi- et teen mis tahan- tagajärge sellele pole…Äkki oli see päev väikest viisi vigade paranduse päev…??? Kontrolltöö päeval- vigade parandus õhtul…ja kõik on nii ära lahendatud sel päeval, et sealt ei olegi mingeid tagajärgi tulemas…See on aga isiklik tundmus mitte üldine… Et tekitatud segadus sai kohe ära lahendatud koosolijatel…kõrvaljääjate kohta ei oska miskit öelda…

    Kurb, et mina kui täiskasvanud inimene, kes vastutab enda valikute eest allusin provokatsioonidele…läksin lihtsamat teed…Aga õnneks mõistmine tuli ruttu…

    Ehk oligi see kõik ettevalmistus, et saaks puhtamalt uutes rütmides edasi liikuda…sügise rütmis…Nagu teema algatajagi mingil viisil selle välja tõi.

    tundmused ja mötted 🙂


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.
Entries ja kommentaarid feeds.

%d bloggers like this: