Hinges olev Kotka Vägi

7.jaanuar 2008, 9:15 p.l. | Posted in Hing, Kohalolek, Laul, loodusvideo, Mägi, Muusika, video, Wäega Paik, Webcam | 2 kommentaari

Hinges olev vägi annab Elule võimaluse voolata. Tundub ,et ma justkui kasvaks oma Hinge ja avastan sellega seoses elusolemise võimalusi. Kuigi keha poolest ei oska nagu lennata. Vähemalt ei mäleta kuidas seda teha, teab mu hing ometi, mis tähendab pealpool pilvi lendamine. Vaades seda videot tuletab see seda lendamise tunnet meelde. Võiks öelda, et ma mäletan seda kõike. Kas on see mäletamine ajast, kui polnud segavat rasket keha või on see reaalne mälestus elatud elust ? Ei tea, ei oska öelda. Kuid ometi hinges on üks koht Kotka väele, sirutada tiivad välja ja kasutada eluhoovuseid ja õhuvoogusid liugleva kergusega täpselt nii nagu hetkel vaja on. Aga kuhu aegajalt kaob see lendamise tunne ? Miks ei võiks ta olla igapäeva kaaslane.

Siin üks veebikaamera Punase kotka Mäge meile tutvustamas. Asub ta Glacieri rahvuspargis ja seisis sel ajal kui lugu siia blogisse tekkis.

2 kommentaari »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

  1. Tuli meelde, kuidas sel suvel olin ühe Eesti ilusa rabajärve ääres selili ja jälgisin kotkast, kes õhku tõusis. Suurte aeglaste ringidega ikka ülespoole ja ülespoole… Jälgisin teda 10 minutit kindlasti, võib-olla ka rohkem ning selle aja jooksul ei liigutanud ta kordagi nähtavalt tiibu, tundus, nagu poleks ta üldse mingeid liigutusi teinud. Jälgisin teda, kuni ta nii kõrgele jõudis, et nägematuks muutus… see oli nagu meditatsioon…sügav selge kirgas rahu.

  2. Thank you for posting my video on your page. I too use wordpress for my dot com. I am unable to read your language and would love to hear what you have said.

    Thanks/Wado

    -Quiet Buck


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.
Entries ja kommentaarid feeds.

%d bloggers like this: