Mina olen eriline ja ainulaadne.

13.jaanuar 2008, 9:38 p.l. | Posted in Armastus, Avastus, Õnn, Elu, foto, Hetked, Ilm, Ise, Kodakondsus, Olemine, Rõõm, Suhted, Tee, Valgus | 6 kommentaari

Selle teadmiseks läheb aastaid. Selle teadmiseks, et ma Olen ainulaadne siin MaaIlmas. Ka Sina oled eriline ja Ainulaadne ja ka Nemad seal 7 maa ja meretaga On. On siis Ainulaadsed ja Erilised, kui nad seda teavad ja taipavad sama,mida Mina. Mina Olen Ainulaadne. Sellisel viisil pole keegi end kokkupannud siin maailmas. Minu maailm on unikaalne ja kuulub lausa kaitsemise alla. Ja kaitsjaid, nagu ka loojaid, on ainult Üks, Mina Ise. Oma maailma Loojana vastutan, et siin Omailma Elu eest. Teised “Minad” teevad sedasama. Ja see et mõned alad kattuvad, see on väga suur õnn, sest tänu sellele saan Mina suhelda teiste Minadega. Sest niikaua kui kattumist pole, ma ju ei teagi, et teine on olemas. Jah ma tean statistikat, et maal elab üsna mitu miljardit inimest. Niikaua on see minu jaoks ulmekas, kuni ei teki kokkupuudet. Omailmade kokkupuudet, kus ma märkan – NÄED, seal on Teine ainulaadne ja eriline, kellega sooviks kohe veidi jutturääkida, kuulata kuidas Tema Omailmas lood on. Millise maailma ta loonud on. Oma ideede, mõtete, tunnetega. Nii et Mina olen Sina, Mina mõttes, Üks Suur tervik, elustamas MaaIlma. Oma kokkupuudetes oleme kokkusulamas, kuid jäädes ikkagi Eriliseks ja Ainulaadseks. Ja Päike saatmas Oma Kiire Minule ja Sinule, kes oled samamoodi Mina. Täitsa Oma Kiire, Otse Päikeselt ja Otse Südamesse! Armastusena!

Glacier-i RahvusPark

http://www.desktopscenes.com/default.html

6 kommentaari »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

 1. Aitähh, see oli nii ilus… ja tekitas omakorda tunde väiksematest Armastuse- ja Tänukiirtest, mida me kõik omavahel peegeldame ja jagame…

  ja üks neist kiirtest on kindlasti sulle, et oskasid selle niikenasti sõnastada : )

 2. Iseseisvusdeklaratsioon. Aasta pärast pühitse seda kindlasti.
  See on manifest iseendale, ülivõimas sõnum. Kreedo.
  Vähesed julgevad nii veendunult ja kõhklusteta öelda: “Mina olen!”
  Otsekui hümni oleksin lugenud.

 3. Tänan! Lugemine tekitas energeetilist äratundmist. Keha annab vaimuga kooskõlas märku millestki, mis ühildub enda Mina Olen’iga. Vaimustav on hea sõna selle kohta.
  Sinu lehel on huvitaval kombel paljut, mis heliseb kaasa minu olemisega, selle rõõmuga, siin ja praegu. Küll on õnnelik ja huvitav see Elu, mille sees kõike leida võib. Armastus.

 4. ohjah..
  aastaid, eks.

 5. 🙂 aitäh 🙂

 6. Igaüks on (oma) maailma keskpunkt, valitseja ja ainuke elanik. Igaüks on oma universumi päike.
  Huvitav see, et Teised muutuvadki Minu jaoks ainulaadseks ja eriliseks siis, kui nendega kokku puutun. Alles siis saavad neist teised Minad, kui tekib mingi ühisväli. Enne seda ongi nad Maa ja Meri. Nagu Mina olen osa Maast ja Merest paljude jaoks.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.
Entries ja kommentaarid feeds.

%d bloggers like this: