Amazing Grace (Inuit)

23.jaanuar 2008, 10:17 e.l. | Posted in Elu, loodusvideo, Muusika, Päike, Püha, Teadvus, video, Virmalised | 2 kommentaari

Üks viis ja erinevad keeled. Justkui võiks üks ja sama laul olla, aga ometi ei ole.  Keele, mida kasutab inimene rääkimiseks, laulmiseks, on tema teadvuse võimalus. Sügavuse jah sõltub inimesest, kes keelt kasutab, aga põhiehituskivid on Keel. Siin blogis on võimalik veel mõnda varianti kuulata sellest viisist.

Eraldi teema on Virmalised. Päikese sõnumeid kannatavad valgustkandvate osakestega laiali. Osa sõnumeid satub Maale ja Põhjamaalased on neile Päikesesõnumitele ligemal. Sest Päikeseosakesed sissenevad Maa välja põhjapoolt. Valgudes üle Maa ja värvides maailma värviliseks. Taevavärvides on kirjas Päikese saadetud sõnumid. Mina ( Sina, kes sa oled ka Mina ) loeb neib neid sõnumeid isegi siis kui ei märka või puudub teadvustamine.  See on nagu ajaleht, millel olevat infot ei saa teada, kuna tähti ei tunne ja lugeda ei oska. Aga õnneks on mul õppimisvõimaluse. Päikesekeele õppimise võimalus. Ja see Päikese Keel, teadvustele kingitud võimalus, räägib ka Taevavärvidena.

2 kommentaari »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

  1. See on nii ilus! Teeb südame härdaks ja tekitab tunde, et vajaks lohutust:D sellise lood on ohtlikud või siis samas ülihead, et aitavad endas märgata- kas langed masendusse või mitte:)

  2. http://deewebs.homestead.com/amazing.html


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.
Entries ja kommentaarid feeds.

%d bloggers like this: