Zen Garden – Kokin Gumi – Daylight

8.aprill 2008, 4:45 p.l. | Posted in Hetked | 3 kommentaari

Elu on justkui Aed ja mina selles Elus aednik. Oma aial on kenasti nimed peale pandud. MInu Oma. Naabrikapsaaeda ka hea vahel kiigata, et kas Taimed juba kasvavad. Loodetavasti olen ma kannatlik ja ei kaeva juba järgmine “päev” seemneid ülesse uurimaks, et kas nad juba idanevad. Ja kui mitte, siis panen uued 🙂 Ja loodetavasti ei nõua ma alles ärganud võrselt juba õisi ja vilju 🙂 Ma ei tea milline on Elu Aednik olla, sest mul ilmselt puudub varasem kogemus. Iga Elu saan uue Maalapi harida. Ja kuigi võin mäletada eelmise elu kogemust, kui palju sellest ikkagi siin ja praegu abi on ?

3 kommentaari »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

 1. Vahel aga “ilmnevad” mu aias kummalised lilled ja taimed- mõnda neist nimetatakse tavaliselt nn kultuurtaimeks, mõnda umbrohuks. Kui hästi järele mõelda, ega siis ikkagi enam ei tea, kumb on kumb. Aga igakord imestan, kui nad jälle kasvavad – sest neid seemneid ma küll külvanud ei ole…mõtlen nõnda seni kuni meenub, et olen ikka küll… aga just nimelt mõnes nö eelmises eluolus, nii ammuses, et enam külvi ei mäletanud ja nii tunduski ilmnev võõrana, ometi puha oma.

  Vahel aga kahtlustan, et tegelikult olen ise Elu Aed. Elu, kes teeb nägu, et on minu aed, harib tegelikult mind ennast, õpetades mulle aednikuoskusi, õpetades endaga Elus ja Eluga endas toime tulema. Nii et harides Elu-aeda ja -aega, harin hoopis ennast. Elu aga teeb kavalat nägu ja viskab jälle ninanipsuks paar nõgest otse murtudsüdamepõõsa varju, nii et käsi saab rohides kõrvetada… ja nii püsib meel erksa ja avastamisrõõmsana.. ja kurbus naeratab pehmelt võõrasemade tumedatel sametnäokestel..

 2. Seda minagi…vaatad vahel,et mida kòike selles ELU AIAS veel peituda vòib!
  Siis tuleb jàlle sùgis…ja viib viimsegi lehekese…
  Suudaks jòuda sellest enne ròòmu tunda!

  Celtic Woman – The last Rose of Summer:

  SalaAednik

 3. Ilus video!
  Rahustav muusika…
  Teie arvamusigi tore lugeda,naabrid-aednikud…


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.
Entries ja kommentaarid feeds.

%d bloggers like this: