Blogi on 1 aastane.

16.aprill 2008, 4:46 p.l. | Posted in Hetked | 4 kommentaari

Mis ajaühik on netimaailmas aasta. Kohati tundub mulle et netimaailma aastal on teine mõõtkava kui meie Päikeseaastal. Et intensiivus , mis netissuhtlemine kaasa toob venitab netiaasta justkui teistlaadseks.

Aasta on ka kui tervik ja terve elu võrdpilt. Iga elatud aasta kui uus võimalus uueks eluks. Ühtepidi toetun oma elus kõigele sellele ,mis olnud, teisipidi on iga aastaring unikaalne ja eriline. Mul on kahju, et blogis ei käi päevad ringi. Sest kuigi aastanumber muutub, iseloomustab teatud päev just teatud loomiskraadi. Teatud sündmused kajavad läbi aastate, toimudes just teatud päevadel.  Seda kordust aga väga keeruline avastada ,kui aastanumbri muutudes tundub et algabki midagi uut. Ja mälul on harjumus mäletada valikuliselt.  Ma ei oska öelda, et kas Elu kingib veel aega blogimise jaoks või on Elul minuga mingi muu plaan. Igaljuhul olen rõõmus, et blogi ikka alustada söendasin.  Ja kingituseks blogile siis pühapäevased pildid

4 kommentaari »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

  1. Edu ja õnne Sulle ja blogile!

  2. Palju õnne ja rõõmu ja aitähh valguse jagamise eest!
    Ja aitähh inspiratsiooni eest(:

  3. Lasen ka õnne noole kuhugi poole ja kellegi poole lendu!

  4. Tänud, õnned nooltena ja ilma on kohalejõudnud. Ja kui tegelikult oli mul vaikselt mõte, et äkki 1 aastat blogi oleks piisav, tundub et blogil on mingi oma suund. Paneb aga kapates edasi 🙂 Aitäh kõigile lugejatele, sest kohati tundub ,et nii mõnigi video on just tulnud siia blogisse tänu lugejatele. Ja kui palju ise olen avastanud tänu sellele, et blogi loetakse. Pähe on tulnud kõige ootamatumad otsingusõnad ja tulemus on siin kenasti kõigile kasutada. Ka mulle endale. Sest see maailm kuhu tänu blogile sattunud olen ,on endalegi uus ja imeline.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.
Entries ja kommentaarid feeds.

%d bloggers like this: