Raamat unest, mis on selge

31.mai 2008, 9:41 e.l. | Posted in Eluring, Raamat, Uni | Lisa kommentaar

Eile avastasin ootamatult postkastist raamatu. Raamat , mis mõned kuud tagasi kuulutas ilmumist, ongi sündinud lugemiseks.

50 lehelise tutvuse järgi võiks öelda, et rõõmustab südamest see osa, mida pole kirjas. Ruum, mida kinkitakse lugejale, on lugeja enda ruum ja kirjutajal on võimalus seda kas piirata oma piiriga või olla avaram. On katedraali tunne ja väravaid hulgim selles õhulises ja avatud ruumis 🙂 Kirjutaja, tõlkija ja väljaandja on teinud austusväärse töö ja kuigi ma ei tunne neist kedagi isiklikult on mul võimalik siin isiklikult oma tänu avaldada 🙂 Raamat on paks ja ega ma sissejuhatusest kaugemale jõudnud polegi, kui muljed siis hetkel sellised :). On kingitud ruum, avatud võimalus, millel on küll seinad, kuid pole katust ja põrandat ja see  võimaldades kõigel selles ringis kohalolla.

Und nähes meenub meile, kes me oleme ning mis võib meis saada. Aktiivne unenägemine on hinge meenutus, tagasipöördumine allika juurde. Kui meis saavad aktiivsed unenägijad, saame me üha rohkem selle tarkust tuua ka oma ärkvelelu olukordadesse, tugevdada ja tervendada nii ennast kui teisi. lk 34

Lisa kommentaar »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.
Entries ja kommentaarid feeds.

%d bloggers like this: